VIP CLUB

VIP CLUB to stowarzyszenie skupiające elitarnych strzelców sportowych i kolekcjonerów oręża. Członkowie to ludzie odnoszący sukcesy w świecie biznesu, polityki, nauki i sztuki, dzielących pasję do sportu i broni.

Członkowie VIP CLUB otrzymują dedykowane oferty szkoleniowe oraz wyjątkowe możliwość rozwoju umiejętności. Spotkania klubowiczów umożliwiają poszerzanie kontaktów biznesowych i prywatnych. Dzieki temu wspólne treningi stały się podstawą wielu udanych inicjatyw przedsiębiorczych oraz osobistych.

Grono VIP CLUB skupia ludzi o najwyższym poziomie umiejętności strzeleckich, praktykujących zasady i kulturę będące istotą SzmitGroup. Poznaj opinie naszych członków...

Rekomendacje

"SzmitGroup to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na najwyższe standardy szkoleniowe, dbałość o bezpieczeństwo i użyteczność nauczanych technik i taktyk. To niezwykłe doświadczenie przekazu wiedzy i umiejętności od wyjątkowego praktyka, a to wszystko w towarzystwie dżentelmenów, ludzi z klasą i na poziomie co ważne miłośników broni i pasjonatów techniki oraz taktyki strzeleckiej. Każdemu, kto ma ambicję sięgać po najwyższe standardy szkolenia strzeleckiego szczerze polecam."

Jacek Rozenek

"Szczerze polecam szkolenia SzmitGroup.
Nigdy nie spotkałem się z taką mieszanką profesjonalizmu i życzliwości przy jednoczesnym braku zadęcia i wywyższania się trenera. Uważam, że każdy kto chce się dobrze nauczyć strzelać powinien skorzystać z usług oferowanych przez SzmitGroup. Kilka spędzonych tutaj lat zaowocowało nie tylko wzrostem moich umiejętności ale również poznaniem fajnych ludzi i świetnie spędzonym czasem. Jak długo będę w stanie kondycyjnie i finansowo - będę trenował w tym zespole.
Z szacunkiem i radością dziękuję."

Dariusz Chlastawa

"Pragniesz rywalizacji sportowej? Najlepszych czasów? Szukasz ducha sportu? ... to idź na IPSC bo z ekipą Szmit Group poczujesz smak prawdziwej walki, nauczysz się pod okiem doświadczonych oficerów czym jest CQC i jak przeżyć i zwyciężyć w realnym starciu Force on Force! Pytasz jakich oficerów? :) Nie ważne skąd są tylko jaką wiedzę i w jaki sposób przekazują ... wpadnij a napewno nie pożałujesz ;)"

Członek ekipy "EKG" ;P - Rafał Światłowski

Drogie Panie, Drodzy Panowie
Jeżeli szukacie oferty i szkolenia, które zrobi z Was operatora klasy GROMu czy JWK w ciągu kilku zajęć - to nie jest właściwy adres. Jeżeli szukacie szkolenia, które będzie lekkie i przyjemne - to również nie jest właściwe miejsce. Ale jeżeli poważnie podchodzicie do nabywania umiejętności posługiwania się bronią, w bardzo różnych sytuacjach i pod okiem człowieka, który o strzelaniu zdążył zapomnieć więcej, niż wielu instruktorów kiedykolwiek wiedziało.... To Szmit Group jest takim miejscem. Czasem, będzie ciężko, czasem będzie bardzo ciężko, ale zawsze w miłej atmosferze i z naciskiem na bezpieczeństwo i podnoszenie umiejętności.

Tomasz W. Stępień - Prezes Firearms United

Wszystko czego się dowiedziałem o broni, strzelectwie ,zasadach użycia broni, wszystko czego się nauczyłem pochodzi od Szmit Group. Jestem bardzo wdzięczny za przekazaną wiedzę, za wspaniałą atmosferę i przyjacielskie podejście. Dzięki Szmit Group strzelectwo, a w szczególności strzelectwo bojowe stało się moją pasją ,jednocześnie dostarczając wiedzy w temacie ochrony i obrony przed niebezpieczeństwami w codziennym życiu i w pracy zawodowej. Ktokolwiek zastanawiałby się czy spróbować treningów z Szmit Group szczerze powiem, nie wahajcie się naprawdę warto.

Cezary Kania