VIP CLUB

SzmitGroup VIP CLUB is a group formed of elite sport shooter and weapons collectioners. These are people of success coming from the world of business, politics, science and art sharing a passion for sport and firearms.

VIP CLUB members receive dedicated training offers and unqiue opportunities to develop their skills. The club meetings allow for the expansion of business and private contacts. Bacause of that our training session sparked the beginnings of many succesful initiatives both business and personal.

The VIP CLUB consists of people with the highest shooting skills who practice the menatality and culture, which is the core of SzmitGroup. Get to know the opinions of our members (Polish only):

Recommendations

"SzmitGroup to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na najwyższe standardy szkoleniowe, dbałość o bezpieczeństwo i użyteczność nauczanych technik i taktyk. To niezwykłe doświadczenie przekazu wiedzy i umiejętności od wyjątkowego praktyka, a to wszystko w towarzystwie dżentelmenów, ludzi z klasą i na poziomie co ważne miłośników broni i pasjonatów techniki oraz taktyki strzeleckiej. Każdemu, kto ma ambicję sięgać po najwyższe standardy szkolenia strzeleckiego szczerze polecam."

Jacek Rozenek

"Szczerze polecam szkolenia SzmitGroup.
Nigdy nie spotkałem się z taką mieszanką profesjonalizmu i życzliwości przy jednoczesnym braku zadęcia i wywyższania się trenera. Uważam, że każdy kto chce się dobrze nauczyć strzelać powinien skorzystać z usług oferowanych przez SzmitGroup. Kilka spędzonych tutaj lat zaowocowało nie tylko wzrostem moich umiejętności ale również poznaniem fajnych ludzi i świetnie spędzonym czasem. Jak długo będę w stanie kondycyjnie i finansowo - będę trenował w tym zespole.
Z szacunkiem i radością dziękuję."

Dariusz Chlastawa

"Pragniesz rywalizacji sportowej? Najlepszych czasów? Szukasz ducha sportu? ... to idź na IPSC bo z ekipą Szmit Group poczujesz smak prawdziwej walki, nauczysz się pod okiem doświadczonych oficerów czym jest CQC i jak przeżyć i zwyciężyć w realnym starciu Force on Force! Pytasz jakich oficerów? :) Nie ważne skąd są tylko jaką wiedzę i w jaki sposób przekazują ... wpadnij a napewno nie pożałujesz ;)"

Członek ekipy "EKG" ;P - Rafał Światłowski

Drogie Panie, Drodzy Panowie
Jeżeli szukacie oferty i szkolenia, które zrobi z Was operatora klasy GROMu czy JWK w ciągu kilku zajęć - to nie jest właściwy adres. Jeżeli szukacie szkolenia, które będzie lekkie i przyjemne - to również nie jest właściwe miejsce. Ale jeżeli poważnie podchodzicie do nabywania umiejętności posługiwania się bronią, w bardzo różnych sytuacjach i pod okiem człowieka, który o strzelaniu zdążył zapomnieć więcej, niż wielu instruktorów kiedykolwiek wiedziało.... To Szmit Group jest takim miejscem. Czasem, będzie ciężko, czasem będzie bardzo ciężko, ale zawsze w miłej atmosferze i z naciskiem na bezpieczeństwo i podnoszenie umiejętności.

Tomasz W. Stępień - Prezes Firearms United

Wszystko czego się dowiedziałem o broni, strzelectwie ,zasadach użycia broni, wszystko czego się nauczyłem pochodzi od Szmit Group. Jestem bardzo wdzięczny za przekazaną wiedzę, za wspaniałą atmosferę i przyjacielskie podejście. Dzięki Szmit Group strzelectwo, a w szczególności strzelectwo bojowe stało się moją pasją ,jednocześnie dostarczając wiedzy w temacie ochrony i obrony przed niebezpieczeństwami w codziennym życiu i w pracy zawodowej. Ktokolwiek zastanawiałby się czy spróbować treningów z Szmit Group szczerze powiem, nie wahajcie się naprawdę warto.

Cezary Kania